Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz banaka kadeteak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-ARAMENDI
    ARAMENDI, O.
    13  - 18
    TOLOSA-ELOLA 
    ELOLA, A.
    2019/11/22
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA-ARANBURU EŅAUT
    ARAMBURU, E.
    18  - 9
    OIARPE-ZABALETA 
    ZABALETA, O.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/29
    18:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA-ARANBURU EŅAUT
    ARAMBURU, E.
    2  - 18
    TOLOSA-ELOLA 
    ELOLA, A.
    2019/11/30
    18:15
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ZABALETA
    ZABALETA, O.
    8  - 18
    TOLOSA-ARAMENDI 
    ARAMENDI, O.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/06
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ELOLA
    ELOLA, A.
    18  - 4
    OIARPE-ZABALETA 
    ZABALETA, O.
    2019/12/06
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ARAMENDI
    ARAMENDI, O.
    18  - 10
    BEHAR ZANA-ARANBURU EŅAUT 
    ARAMBURU, E.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA-ELOLA   6 3 3 0 0 54 19  
    2 TOLOSA-ARAMENDI   5 3 2 1 0 49 36  
    3 BEHAR ZANA-ARANBURU EŅAUT   4 3 1 2 0 30 45  
    4 OIARPE-ZABALETA   3 3 0 3 0 21 54  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA-ARANBURU OIER
    ARAMBURU, O.
    9  - 18
    OIARPE-LANDA 
    LANDA, U.
    2019/11/23
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-AMIANO
    AMIANO, U.
    18  - 4
    TOLOSA-ETXABE 
    ECHAVE, I.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/28
    20:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA-ARANBURU OIER
    ARAMBURU, O.
    18  - 12
    TOLOSA-ETXABE 
    ECHAVE, I.
    2019/11/29
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-LANDA
    LANDA, U.
    15  - 18
    TOLOSA-AMIANO 
    AMIANO, U.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/06
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ETXABE
    ECHAVE, I.
    13  - 18
    OIARPE-LANDA 
    LANDA, U.
    2019/12/07
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-AMIANO
    18  - 0 *
    BEHAR ZANA-ARANBURU OIER 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA-AMIANO   6 3 3 0 0 54 19  
    2 OIARPE-LANDA   5 3 2 1 0 51 40  
    3 BEHAR ZANA-ARANBURU OIER   3 3 1 1 1 27 48  
    4 TOLOSA-ETXABE   3 3 0 3 0 29 54  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-OLAITZ
    OLAIZ, X.
    4  - 18
    GAZTELEKU-ARRILLAGA 
    ARRILLAGA, O.
    2019/11/23
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GABIRONDO
    GABIRONDO, A.
    17  - 18
    HERNANI-ETXARRI 
    ECHARRI, U.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/30
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GABIRONDO
    GABIRONDO, A.
    11  - 18
    GAZTELEKU-ARRILLAGA 
    ARRILLAGA, O.
    2019/11/30
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ETXARRI
    ECHARRI, U.
    4  - 18
    OIARPE-OLAITZ 
    OLAIZ, X.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/06
    16:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-OLAITZ
    OLAIZ, X.
    18  - 3
    TOLOSA-GABIRONDO 
    GABIRONDO, A.
    2019/12/08
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    GAZTELEKU-ARRILLAGA
    18  - 0 *
    HERNANI-ETXARRI 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 GAZTELEKU-ARRILLAGA   6 3 3 0 0 54 15  
    2 OIARPE-OLAITZ   5 3 2 1 0 40 25  
    3 HERNANI-ETXARRI   3 3 1 1 1 22 53  
    4 TOLOSA-GABIRONDO   3 3 0 3 0 31 54  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, I.
    10  - 18
    OIARPE-ETXEBERRIA 
    ETXEBERRIA, I.
    2019/11/23
    16:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA-OLAIZOLA
    OLAIZOLA, E.
    12  - 18
    TOLOSA-IZTUETA 
    IZTUETA, M.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/30
    16:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA-OLAIZOLA
    OLAIZOLA, E.
    18  - 2
    OIARPE-ETXEBERRIA 
    ETXEBERRIA, I.
    2019/12/01
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-IZTUETA
    IZTUETA, M.
    18  - 3
    GAZTELEKU-GOIKOETXEA 
    GOIKOETXEA, I.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/07
    10:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, I.
    18  - 17
    AŅORGA-OLAIZOLA 
    OLAIZOLA, E.
    2019/12/08
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    OIARPE-ETXEBERRIA
    0 *  - 18
    TOLOSA-IZTUETA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA-IZTUETA   6 3 3 0 0 54 15  
    2 GAZTELEKU-GOIKOETXEA   4 3 1 2 0 31 53  
    3 AŅORGA-OLAIZOLA   4 3 1 2 0 47 38  
    4 OIARPE-ETXEBERRIA   3 3 1 1 1 20 46  
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/23
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-AMUNDARAIN
    AMUNDARAIN, U.
    18  - 4
    GAZTELEKU-BELOKI 
    BELOKI, E.
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI-JARA 
       Jardunaldia 2 
    2019/11/29
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-JARA
    JARA, J.
    5  - 18
    TOLOSA-AMUNDARAIN 
    AMUNDARAIN, U.
    2019/12/01
    -
    -
    Atsedena
     
    GAZTELEKU-BELOKI 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/06
    10:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-BELOKI
    BELOKI, E.
    3  - 18
    HERNANI-JARA 
    JARA, J.
    2019/12/08
    -
    -
    TOLOSA-AMUNDARAIN
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA-AMUNDARAIN   4 2 2 0 0 36 9  
    2 HERNANI-JARA   3 2 1 1 0 23 21  
    3 GAZTELEKU-BELOKI   2 2 0 2 0 7 36  
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-ODRIOZOLA
    ODRIOZOLA, E.
    6  - 18
    LAPKE-ITUARTE 
    ITUARTE, F.
    2019/11/22
    19:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA-LANZOS
    LANZOS, A.
    18  - 5
    GOIERRI-LEUNDA 
    LEUNDA, B.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/29
    18:30
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI-LEUNDA
    LEUNDA, B.
    18  - 5
    ILUNPE-ODRIOZOLA 
    ODRIOZOLA, E.
    2019/11/29
    19:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA-LANZOS
    0 *  - 18
    LAPKE-ITUARTE 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/05
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-ITUARTE
    ITUARTE, F.
    18  - 7
    GOIERRI-LEUNDA 
    LEUNDA, B.
    2019/12/06
    16:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-ODRIOZOLA
    0 *  - 18
    ARETXABALETA-LANZOS 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE-ITUARTE   6 3 3 0 0 54 13  
    2 ARETXABALETA-LANZOS   4 3 2 0 1 36 23  
    3 GOIERRI-LEUNDA   4 3 1 2 0 30 41  
    4 ILUNPE-ODRIOZOLA   2 3 0 2 1 11 54  
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-GARCIA
    GARCIA, I.
    16  - 18
    ILUNPE-ARRIZABALAGA 
    ARRIZABALAGA, A.
    2019/11/22
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-ETXANIZ
    ETXANIZ, I.
    18  - 8
    ZESTOA-EIZAGIRRE 
    EIZAGIRRE, M.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/29
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-GARCIA
    GARCIA, I.
    18  - 4
    ZESTOA-EIZAGIRRE 
    EIZAGIRRE, M.
    2019/11/29
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-ARRIZABALAGA
    ARRIZABALAGA, A.
    18  - 5
    BERGARA-ETXANIZ 
    ETXANIZ, I.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/05
    18:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA-EIZAGIRRE
    EIZAGIRRE, M.
    4  - 18
    ILUNPE-ARRIZABALAGA 
    ARRIZABALAGA, A.
    2019/12/05
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-ETXANIZ
    ETXANIZ, I.
    14  - 18
    LAPKE-GARCIA 
    GARCIA, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE-ARRIZABALAGA   6 3 3 0 0 54 25  
    2 LAPKE-GARCIA   5 3 2 1 0 52 36  
    3 BERGARA-ETXANIZ   4 3 1 2 0 37 44  
    4 ZESTOA-EIZAGIRRE   3 3 0 3 0 16 54  
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-EGIGUREN
    EGUIGUREN, U.
    2  - 18
    LAPKE-GARRIDO 
    GARRIDO, I.
    2019/11/22
    18:30
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI-IZAGIRRE
    IZAGUIRRE, J.
    18  - 13
    EIBAR-CAMINA 
    CAMINA, M.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/28
    18:45
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-GARRIDO
    18  - 0 *
    GOIERRI-IZAGIRRE 
    2019/11/29
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-EGIGUREN
    EGUIGUREN, U.
    12  - 18
    EIBAR-CAMINA 
    CAMINA, M.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/05
    18:30
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI-IZAGIRRE
    IZAGUIRRE, J.
    18  - 4
    ILUNPE-EGIGUREN 
    EGUIGUREN, U.
    2019/12/05
    20:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-CAMINA
    CAMINA, M.
    18  - 5
    LAPKE-GARRIDO 
    GARRIDO, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 EIBAR-CAMINA   5 3 2 1 0 49 35  
    2 LAPKE-GARRIDO   5 3 2 1 0 41 20  
    3 GOIERRI-IZAGIRRE   4 3 2 0 1 36 35  
    4 ILUNPE-EGIGUREN   3 3 0 3 0 18 54  
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/21
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ARANBARRI
    ARAMBARRI, M.
    18  - 4
    ILUNPE-LABAKA 
    LABACA, B.
    2019/11/23
    16:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-IRRIBARRIA
    IRRIBARRIA, E.
    18  - 13
    LAPKE-TELLERIA 
    TELLERIA, E.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/28
    18:45
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-TELLERIA
    18  - 0 *
    AZKOITIA-ARANBARRI 
    2019/11/29
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-IRRIBARRIA
    IRRIBARRIA, E.
    18  - 2
    ILUNPE-LABAKA 
    LABACA, B.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/06
    16:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-LABAKA
    18  - 0 *
    LAPKE-TELLERIA 
    2019/12/07
    11:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ARANBARRI
    ARAMBARRI, M.
    5  - 18
    LAPKE-IRRIBARRIA 
    IRRIBARRIA, E.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE-IRRIBARRIA   6 3 3 0 0 54 20  
    2 ILUNPE-LABAKA   4 3 1 2 0 24 36  
    3 LAPKE-TELLERIA   3 3 1 1 1 31 36  
    4 AZKOITIA-ARANBARRI   3 3 1 1 1 23 40  
     
    Multzoa: J     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/21
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ETXANIZ
    ETXANIZ, J.
    18  - 6
    ILUNPE-EZAMA 
    EZAMA, B.
    2019/11/22
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-KEREJETA
    QUEREJETA, A.
    4  - 18
    LAPKE-ZUBIZARRETA 
    ZUBIZARRETA, B.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/28
    18:45
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-ZUBIZARRETA
    ZUBIZARRETA, B.
    18  - 4
    AZKOITIA-ETXANIZ 
    ETXANIZ, J.
    2019/11/29
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-KEREJETA
    QUEREJETA, A.
    8  - 18
    ILUNPE-EZAMA 
    EZAMA, B.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/06
    11:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ETXANIZ
    ETXANIZ, J.
    18  - 7
    LAPKE-KEREJETA 
    QUEREJETA, A.
    2019/12/06
    16:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-EZAMA
    EZAMA, B.
    3  - 18
    LAPKE-ZUBIZARRETA 
    ZUBIZARRETA, B.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE-ZUBIZARRETA   6 3 3 0 0 54 11  
    2 AZKOITIA-ETXANIZ   5 3 2 1 0 40 31  
    3 ILUNPE-EZAMA   4 3 1 2 0 27 44  
    4 LAPKE-KEREJETA   3 3 0 3 0 19 54  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba